Blog
Aplikacja Tikrow
Data publikacji: 7 grudnia, 2023
3 minutyczytania

Aplikacja Tikrow – dlaczego warto ją pobrać na telefon?

Wysyłanie CV, czekanie na odpowiedź od rekrutera, udział w rozmowach kwalifikacyjnych – szukanie pracy etatowej szukanie pracy dorywczej, bywa czasochłonne. Nawet, gdy proces rekrutacyjny przebiega bardzo sprawnie, zwykle trwa minimum kilkanaście dni. A gdyby tak skorzystać z aplikacji do szukania pracy i znaleźć zlecenia na „tu i teraz”? To możliwe z aplikacją Tikrow. Poznaj powody, dla których warto zainstalować apkę Tikrow na swoim telefonie. 

#1 Tworzysz elastyczny grafik z aplikacją do szukania pracy 

W Tikrow to Ty wybierasz kiedy i gdzie chcesz pracować. Oferty dniówek są wystawiane na różne dni i godziny. Możesz więc planować swój grafik pracy, tak jak jest Ci wygodnie i według osobistych potrzeb. Praca na wakacje, praca cały weekend, a może praca dla studenta na kilka godzin w tygodniu wieczorami lub przedpołudniami? Wybierz to, na czym Ci zależy. W aplikacji Tikrow znajdziesz odpowiednie dla siebie zlecenia prac dorywczych. Potrzebujesz pracy na jutro? Odpalasz apkę i łapiesz zlecenie tu i teraz

Praca z Tikrow umożliwia stworzenie najbardziej elastycznego grafiku. Wynagrodzenie pojawia się bardzo szybko, nie trzeba czekać do następnego miesiąca. Można wybierać pracę w różnych branżach i poznać wiele ciekawych osób.

Aleksandra Ignatowicz, użytkowniczka aplikacji Tikrow  

#2 Oszczędzasz czas na poszukiwaniu zleceń  

W aplikacji Tikrow zarejestrowani użytkownicy mogą przeglądać dostępne oferty pracy natychmiastowej i wybierać te, które najbardziej odpowiadają ich preferencjom. Codziennie pojawiają się nowe zlecenia, w różnych miejscowościach w całej Polsce

Wiemy, że zarządzanie napiętym harmonogramem i łączenie pracy i codziennych obowiązków, takich jak np. studiowanie, może być trudne. Dlatego współpracujemy z firmami z różnych branż, aby zapewnić pracownikom elastyczne opcje, których szukają. Korzystając z naszej apki nie musisz przeglądać portali z ogłoszeniami, nie musisz aplikować na ogłoszenia ani brać udziału w rekrutacji. W Tikrow wypełniasz kwestionariusz raz i pracujesz kiedy chcesz

Polecam Tikrow! Świetna sprawa, wystarczy się zarejestrować, wybrać zlecenie, wykonać swoją pracę według standardów firmy i wypłata już na drugi dzień. Coś niesamowitego! Dodatkowo wsparcie pracowników Tikrow na wysokim poziomie – czuję się z nimi bezpiecznie, firma godna polecenia.

Piotr Kaufman, użytkownik aplikacji Tikrow 

#3 Z góry wiesz, ile zarobisz za zlecenie 

W każdym zleceniu dniówki opublikowanym we wspomnianej tutaj aplikacji do szukania pracy podana jest stawka netto, czyli na rękę w przeliczeniu na godzinę pracy, jak i za całe zlecenie. Jeśli więc potrzebujesz zarobić konkretną kwotę, od razu wiesz, jakie zlecenie (ewentualnie ile zleceń) musisz przyjąć. Zapomnij o przeliczaniu kwot brutto na netto. Z Tikrow już w chwili przeglądania dniówek wiesz, ile kasy wpłynie na Twoje konto natychmiast po zakończonym zleceniu.  

Polecam agencję pośrednictwa pracy Tikrow: bo aplikowanie trwa parę minut. Jest to minimum formalności; bo jeśli aplikujesz w dni robocze, to już następnego dnia pracujesz; bo jeszcze nigdy nigdzie indziej nie spotkałem się z tym, aby wynagrodzenie wpływało na konto już następnego dnia. Dzięki mojemu poleceniu pracują już z nami trzy osoby.

Mariusz Paruzel, użytkownik aplikacji Tikrow

#4 Jedna aplikacja, wiele branż i stanowisk pracy 

Niekażda aplikacja do szukania pracy dorywczej sprawi, że szybko znajdziesz oferty w różnych branżach i na różnych stanowiskach. Dziś możesz pracować jako magazynier, a jutro być pracownikiem w sklepie odzieżowym. Możesz testować różne stanowiska i przekonać się, jak wygląda praca w różnych firmach. Również wtedy, gdy nie posiadasz doświadczenia. Stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy? Zrób to z Tikrow! I pamiętaj, że nie każdy od razu był specjalistą w konkretnej dziedzinie.

Poleciłabym aplikację Tikrow z racji, że jest dużo zleceń i każdy może znaleźć coś mu odpowiadającego. Poza tym dzięki aplikacji Tikrow podejmuję się różnorodnych zleceń powiększając swoje doświadczenie zawodowe. Również dzięki aplikacji Tikrow jestem na bieżąco z ofertami w moim mieście.

Marta Nita, użytkowniczka aplikacji Tikrow

Przeczytaj więcej: W jakich branżach i na jakich stanowiskach można pracować dorywczo? 

Zlecenie na już, wypłata w 15 minut 

Dzięki aplikacji Tikrow możesz zaoszczędzić czas i usprawnić wyszukiwanie zleceń w jednym miejscu. Znalezienie pracy może okazać się niełatwym zadaniem, zwłaszcza gdy potrzebujesz zlecenia i pieniędzy na już. Z Tikrow możesz mieć zlecenie z dnia na dzień, a wynagrodzenie wpływa na Twoje konto nawet w 15 minut od chwili zakończenia jego realizacji.  

Digital Marketing Specialist

Podobne artykuły

arrow

Praca natychmiastowa, czyli jaka? Poznaj zasady

Praca natychmiastowa to nowoczesna forma pracy dorywczej. Wykonywana w formie tzw. dniówek z wypłatą w ciągu 24h od...

arrow
Praca na wakacje 2024

Praca na wakacje 2024? Nawet 1000 złotych w weekend

Szukasz pracy na wakacje w 2024 roku? Dla jednych wakacje to pora odpoczynku, dla innych najlepszy czas na...

arrow
Praca dorywcza - gdzie szukać

Prace dorywcze – gdzie szukać? (Stawki, strony, stanowiska i  1 aplikacja) 

Szukasz pracy dodatkowej, tymczasowej? Chcesz poznać stawki godzinowe i miejsca, gdzie szukać dobrze płatnej pracy dorywczej? Szukasz pracy...