Blog
aplikacja do szukania pracy
Data publikacji: 7 grudnia, 2023
3 minutyczytania

Aplikacja do szukania pracy z wypłatą w 15 minut

Wysyłanie CV, czekanie na odpowiedź od rekrutera, udział w rozmowach kwalifikacyjnych – szukanie pracy etatowej, szukanie pracy dodatkowej, bywa czasochłonne. Nawet, gdy proces rekrutacyjny przebiega bardzo sprawnie, zwykle trwa minimum kilkanaście dni. A gdyby tak skorzystać z aplikacji do szukania pracy i znaleźć zlecenia na „tu i teraz”? To możliwe z aplikacją Tikrow. Poznaj powody, dla których warto zainstalować apkę Tikrow na swoim telefonie. 

aplikacja do szukania pracy
Tikrow to zarazem Agencja Pracy Natychmiastowej oraz aplikacja do szukania pracy w jednym. Zero CV, zer rekrutacji i wypłata w 15 minut. Aplikacja mobilna dostępny na Android i na iOS. Zarejestrować możesz się także tędy: praca ma godziny, wypłata w 15 minut.

#1 Tworzysz elastyczny grafik z aplikacją do szukania pracy Tikrow

W Tikrow to Ty wybierasz kiedy i gdzie chcesz pracować. Oferty dniówek są wystawiane na różne dni i godziny. Możesz więc planować swój grafik pracy, tak jak jest Ci wygodnie i według osobistych potrzeb. Praca na wakacje, praca cały weekend, a może praca dla studenta na kilka godzin w tygodniu wieczorami lub przedpołudniami? Wybierz to, na czym Ci zależy. W aplikacji Tikrow znajdziesz odpowiednie dla siebie zlecenia prac dorywczych. Potrzebujesz pracy na jutro? Odpalasz apkę i łapiesz zlecenie tu i teraz

Najlepsza aplikacja do szukania pracy
Tikrow to automatyczne powiadomienia i filtry, które pozwalają wybierać wedle odległości od miejsca zamieszkania, stanowiska, pracodawcy. Ta polska aplikacja do poszukiwania pracy od wielu lat rewolucjonizuje rynek pracy. Na Android i na iOS.

Praca z Tikrow umożliwia stworzenie najbardziej elastycznego grafiku. Wynagrodzenie pojawia się bardzo szybko, nie trzeba czekać do następnego miesiąca. Można wybierać pracę w różnych branżach i poznać wiele ciekawych osób.

Aleksandra Ignatowicz, użytkowniczka aplikacji Tikrow  

2 Oszczędzasz czas na poszukiwaniu zleceń i ofert pracy (brak CV i rekrutacji)

W aplikacji Tikrow zarejestrowani użytkownicy mogą przeglądać dostępne oferty pracy natychmiastowej i wybierać te, które najbardziej odpowiadają ich preferencjom. Codziennie pojawiają się nowe zlecenia, w różnych miejscowościach w całej Polsce

aplikacje do szukania pracy
W Polsce żadna aplikacja do poszukiwania pracy nie oferuje wypłatę natychmiast, bo wręcz w 15 minut po zakończonym zleceniu. Zarejestruj się.

Wiemy, że zarządzanie napiętym harmonogramem i łączenie pracy i codziennych obowiązków, takich jak np. studiowanie, może być trudne. Dlatego współpracujemy z firmami z różnych branż, aby zapewnić pracownikom elastyczne opcje, których szukają. Korzystając z naszej apki nie musisz przeglądać portali z ogłoszeniami, nie musisz aplikować na ogłoszenia ani brać udziału w rekrutacji. W Tikrow wypełniasz kwestionariusz raz i pracujesz kiedy chcesz

Polecam Tikrow! Świetna sprawa, wystarczy się zarejestrować, wybrać zlecenie, wykonać swoją pracę według standardów firmy i wypłata już na drugi dzień. Coś niesamowitego! Dodatkowo wsparcie pracowników Tikrow na wysokim poziomie – czuję się z nimi bezpiecznie, firma godna polecenia.

Piotr Kaufman, użytkownik aplikacji do szukania pracy Tikrow 

#3 Z góry wiesz, ile zarobisz za zlecenie 

W każdym zleceniu dniówki opublikowanym we wspomnianej tutaj aplikacji do szukania pracy podana jest stawka netto, czyli na rękę w przeliczeniu na godzinę pracy, jak i za całe zlecenie. Jeśli więc potrzebujesz zarobić konkretną kwotę, od razu wiesz, jakie zlecenie (ewentualnie ile zleceń) musisz przyjąć. Zapomnij o przeliczaniu kwot brutto na netto. Z Tikrow już w chwili przeglądania dniówek wiesz, ile kasy wpłynie na Twoje konto natychmiast po zakończonym zleceniu.  

Polecam agencję pośrednictwa pracy Tikrow: bo aplikowanie trwa parę minut. Jest to minimum formalności; bo jeśli aplikujesz w dni robocze, to już następnego dnia pracujesz; bo jeszcze nigdy nigdzie indziej nie spotkałem się z tym, aby wynagrodzenie wpływało na konto już następnego dnia. Dzięki mojemu poleceniu pracują już z nami trzy osoby.

Mariusz Paruzel, użytkownik aplikacji Tikrow

4 Jedna aplikacja, wiele branż, stanowisk pracy i ogłoszeń 

Nie każda aplikacja do szukania pracy dorywczej sprawi, że szybko znajdziesz oferty w różnych branżach i na różnych stanowiskach. Dziś możesz pracować jako magazynier, a jutro być pracownikiem w sklepie odzieżowym. Możesz testować różne stanowiska i przekonać się, jak wygląda praca w różnych firmach. Również wtedy, gdy nie posiadasz doświadczenia (czytaj: Pierwsza praca bez doświadczenia). Stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy? Zrób to z Tikrow! I pamiętaj, że nie każdy od razu był specjalistą w konkretnej dziedzinie.

Poleciłabym aplikację Tikrow z racji, że jest dużo zleceń i każdy może znaleźć coś mu odpowiadającego. Poza tym dzięki aplikacji Tikrow podejmuję się różnorodnych zleceń powiększając swoje doświadczenie zawodowe. Również dzięki aplikacji Tikrow jestem na bieżąco z ofertami w moim mieście.

Marta Nita, użytkowniczka aplikacji Tikrow

Przeczytaj więcej: W jakich branżach i na jakich stanowiskach można pracować dorywczo? 

Zlecenie na już, wypłata w 15 minut 

Dzięki aplikacji Tikrow możesz zaoszczędzić czas i usprawnić wyszukiwanie zleceń w jednym miejscu. Znalezienie pracy może okazać się niełatwym zadaniem, zwłaszcza gdy potrzebujesz zlecenia i pieniędzy na już. Z Tikrow możesz mieć zlecenie z dnia na dzień, a wynagrodzenie wpływa na Twoje konto nawet w 15 minut od chwili zakończenia jego realizacji.  

Jeśli aplikacja do szukania pracy to tylko Tikrow

Jak się okazuje, aplikacje do szukania pracy to nie tylko Linkedin, serwis  i aplikacja Pracuj.pl, serwis i aplikacja Indeed czy inne job boardy i portale z ofertami pracy. Z Tikrow kandydat jest zwolniony z wysyłania CV i brania udziału w rozmowach rekrutacyjnych – ani rekrutacja online, ani rekrutacja telefoniczna nie wchodzą w grę.  Z kolei poszukiwania pracy w formie zleceń i dniówek można filtrować wedle firm, branż, odległości od miejsca zamieszkania. Stąd możesz odkrywać swój potencjał w pracy w branży handlowej, logistycznej, produkcyjnej czy gastronomicznej w całej Polsce. Dzięki filtrom nasza aplikacja mobilna pomoże ci szybko znaleźć coś dla siebie. Ponadto, już nie musisz samodzielnie przeszukiwać wszystkich ogłoszeń, gdyż automatyczne powiadomienia poinformują Cię o wybranych zleceniach. Tikrow to ogromna baza ofert z dniówkami, zleceniami, pracą dorywczą na godziny. 

Head of Marketing

Podobne artykuły

arrow
Outsourcing logistyczny a wynajem pracowników

Outsourcing logistyczny i wynajem pracowników na logistykę w 48h 

Outsourcing logistyczny to element strategii, której celem jest optymalizacja procesów, w tym optymalizacja kosztów zatrudnienia pracowników. Jakie są...

arrow
Pierwsza praca bez doświadczenia - gdzie jej szukać

Pierwsza praca bez doświadczenia? Jak znaleźć pracę bez doświadczenia?

Szukasz pierwszej pracy dla osoby bez doświadczenia? Jesteś w liceum albo w trakcie studiów i pełny etat nie...

arrow
Praca dodatkowa od zaraz - propozycje i stawki

Praca dodatkowa od zaraz –  gdzie sprawdzać ofert pracy 2024? 

Jeśli chcesz poznać stawki i oferty pracy dodatkowej od zaraz, to dobrze trafiłeś. W tym artykule znajdziesz informacje...