Centrum prasowe -

Centrum prasowe

Zmienamy codzienność rekrutacji

 

Komunikowanie się to nasza codzienność.

Chętnie odpowiemy na pytania i podzielimy

się naszą wiedzą.

Zapraszamy do kontaktu

Magdalena Derlukiewicz

Head of Marketing

LinkedIn

Materiały dla prasy

Logotyp

Tutaj możesz pobrać nasz logotyp w różnych wersjach kolorystycznych.

Press Kit 2022

Poznaj jedyną w Polsce Agencję Pracy Natychmiastowej. Porozmawiajmy i poznajmy się.

Wskaźnik Pracy Dorywczej Q2 2024

Wiosną więcej firm poszuka pracowników dorywczych, deklaruje to 60 proc. managerów.

Informacja prasowa, 05.03.2024

Na bazie raportu „Rynek pracowników szeregowych” przedstawiamy obszerne dane rynkowe dla branż: retail, produkcyjnej, logistycznej i magazynowej.

Informacja prasowa, 23.01.2024

Coraz więcej Polaków rozważa pracę dorywczą – zamierza jej szukać 22% osób. Poznaj wyniki Wskaźnika Pracy Dorywczej za I kwartał 2024.

Informacja prasowa, 13.11.2023

Z tej informacji prasowej dowiesz się, jak kształtuje się zapotrzebowanie na pracowników w czasie Black Week oraz w jakich branżach i na jakich stanowiskach to zapotrzebowanie jest największe.

Informacja prasowa, 05.10.2023

Pod koniec roku co druga firma potrzebuje pracowników dorywczych, a co piąty Polak planuje dorobić. Poznaj wyniki pierwszego Wskaźnika Pracy Dorywczej Tikrow.

Informacja prasowa, 11.09.2023

Z tej informacji prasowej dowiesz się, ile miesięcznie kosztuje utrzymanie studenta oraz jaki procent studentów musi łączyć naukę z pracą, aby zarobić na swoje utrzymanie.

Pisali o nas

Eksperci Tikrow

Krzysztof Trębski

Członek Zarządu i współzałożyciel Tikrow

Tematy związane z rozwojem Tikrow, wynikami finansowymi, sytuacją na
rynku pracy per branża.

LinkedIn
Magdalena Derlukiewicz

Head of Marketing

Tematy związane z technologiami, trendami na rynku HR, HR-tech oraz
rynku pracy.

LinkedIn

Napisali o nas

Ze Wskaźnika Pracy Dorywczej przygotowanego przez agencję pracy natychmiastowej Tikrow wynika, że problem ustalania grafików w związku z brakiem pracowników ma prawie siedmiu na 10 ankietowanych przedsiębiorców.

Puls Biznesu

Warszawa, 04.12.2023

Wystarczy kilka kliknięć i masz dorywcze zajęcie. Albo pracownika, którego potrzebujesz na dzień czy kilka godzin. Twórcy Tikrow, pierwszej agencji pracy natychmiastowej, zachwycili pomysłem najbogatszego Polaka.

Forbes

Warszawa, 01.12.2023

Zatrudnienie przez typową agencję pracy tymczasowej to najczęściej konieczność pracy dla jednej firmy przez dłuższy okres trwania projektu. Inaczej sprawa wygląda z aplikacją Tikrow, która oddaje młodym zupełnie nowy wymiar zarabiania.

dlahandlu.pl

Warszawa, 28.11.2023

Eksperci Tikrow szacują, że w czasie Black Week sklepy potrzebują o 20 proc. więcej pracowników niż w innych miesiącach roku. Wakaty uzupełniają pracownicy dorywczy, którzy w wielu sklepach uzupełniają kadrę już niemal przez cały rok.

Super Biznes

Warszawa, 21.11.2023

Chcąc pracować tylko kilka godzin, dodatkowego zajęcia zarobkowego możemy szukać także w agencji pracy natychmiastowej. Jedną z nich jest Tikrow.

Strefa Biznesu

Warszawa, 28.10.2023

Popularności pracy dorywczej sprzyja rozwój nowych technologii, w tym aplikacji ułatwiających szybkie podjęcie i rozliczenie krótkoterminowych zajęć. Jedną z nich jest Tikrow.

Rzeczpospolita

Warszawa, 05.10.2023

Z badania Tikrow, aplikacji z ofertami pracy natychmiastowej, wynika, że 59 proc. studentów wyda na swoje utrzymanie w nadchodzącym roku akademickim od 1,5 tys. zł do nawet 3 tys. zł miesięcznie. 

Super Biznes

Warszawa, 16.09.2023

Jak wynika z danych Tikrow, aplikacji z ofertami pracy natychmiastowej, branża handlowa pod koniec lata coraz częściej wspiera się elastycznym zatrudnieniem.

Forbes

Warszawa, 23.08.2023

Dwa najczęściej obsadzane przez branżę handlową stanowiska to pracownik sklepu oraz magazynier. Tylko w lipcu br. liczba zleceń Tikrow dotyczących pierwszej profesji wzrosła aż o 170 proc. w porównaniu do tego miesiąca rok temu.

dlahandlu.pl

Warszawa, 22.08.2023

Tikrow, agencja pracy natychmiastowej, która w I półroczu zanotowała ponad dwukrotny (do 120 tys.) wzrost liczby osób gotowych zgłosić się do realizacji dorywczych zleceń rozliczanych na dniówki.

Rzeczpospolita

Warszawa, 02.08.2023

Sukces konceptu potwierdza fakt, że w przypadku ponad 80% zadań zleconych na platformie Tikrow, firmy znalazły pracowników w ciągu 24 godzin.

Infor

Warszawa, 27.07.2023

Firmy w Polsce chętniej sięgają po pracę natychmiastową, czyli elastyczne zatrudnienie poprzez nowatorską aplikację Tikrow. Dzięki niej firma może zlecać zadania w trybie projektowym (…).

Super Biznes

Warszawa, 24.07.2023

Eksperci Tikrow, aplikacji z ofertami pracy natychmiastowej, przygotowali zestawienie najlepiej płatnych zajęć tego lata. Na czele znajduje się pracownik magazynu.

Wiadomości Handlowe

Warszawa, 05.06.2023

Eksperci Tikrow, appki wykorzystywanej przez największych przedstawicieli branży retail w Polsce, policzyli jak oszczędzić ponad 50 mln zł rocznie, wprowadzając mieszany model zatrudnienia.

Gazeta Finansowa

Warszawa, 25.05.2023

Tikrow to pierwsza i jedyna w Polsce tak zautomatyzowana platforma do oferowania pracy, w której szybko i łatwo można pracę oferować i pozyskiwać.

Gazeta Wyborcza

Warszawa, 23.05.2023

Zaletą Tikrow dla pracowników powinna być swoboda i łatwość podejmowania pracy, co ma być proste jak zamawianie przejazdu Uberem.

Wyborcza.biz

Warszawa, 22.05.2023

Pracownik na wynagrodzenie nie czeka miesiąc, lecz maksymalnie 24h, co jako pierwsza w Polsce oferuje nowatorska aplikacja z dniówkami Tikrow.

dlahandlu.pl

Warszawa, 17.04.2023

Dzięki takiemu rozwiązaniu jak appka ze zleceniami Tikrow dziś można sprawdzić się w roli opiekuna klienta w sklepie odzieżowym, a jutro poznać tajniki pracy w magazynie (…).

Super Biznes

Warszawa, 12.04.2023

Aplikacja Tikrow pozwala pracować i zarabiać tylko wtedy, kiedy ma się taką potrzebę lub ochotę. Idea wydaje się świetna.

Business Insider

Warszawa, 19.02.2023

Z wewnętrznych danych agencji pracy Tikrow wynika, że handel, logistyka i produkcja będą w 2023 roku częściej zatrudniać pracowników „na godziny” niż na stałe.

pulshr.pl

Warszawa, 23.01.2023

Agencja Pracy Natychmiastowej Tikrow stworzyła ranking „Pierwsza praca Polaka – Top 10”. Okazuje się, że młodzi ludzie już nie zaczynają od pracy w handlu.

eska.pl

Warszawa, 16.12.2022

Eksperci Tikrow sprawdzili, które branże pod koniec roku zatrudniają najchętniej oraz ile płacą za dorywczą pracę. Ranking TOP5 (…) otwiera retail.

forbes.pl

Warszawa, 11.12.2022

Tikrow wyciąga pracowników z rękawa. To Uber wśród agencji pracy, który się rozpędza.

pb.pl

Warszawa, 14.11.2022

W spółkę Tikrow zainwestował Black Forest, fundusz inwestycyjny Michała Sołowowa (właściciela m.in. sieci Komfort). Tikrow to platforma pośrednicząca między firmami

dlahandlu.pl

Warszawa, 22.10.2019

Inny z najświeższych przykładów inwestycji w startupy to kooperacja tradycyjnego biznesu z młodymi innowatorami, czyli tzw. współpraca Dawida z Goliatem.

Rzeczpospolita

Warszawa, 22.10.2019

Black Forest, fundusz inwestycyjny Michała Sołowowa, zainwestował w Tikrow – platformę pośrednicząca między firmami poszukującymi elastycznych form zatrudnienia

Stooq

Warszawa, 22.10.2019

Nasze publikacje

Raport
Raport "Trendy rynku pracy dorywczej. #Praca Natychmiastowa"

Poznaj potrzeby i oczekiwania pracowników dorywczych. Przeczytaj o wyzwaniach przed jakimi stoją obecnie pracodawcy w Polsce.

 

Pobierz raport.

Raport „Rynek pracowników szeregowych. Perspektywa dla retailu, produkcji i logistyki”
Raport „Rynek pracowników szeregowych. Perspektywa dla retailu, produkcji i logistyki”

Aż 74 proc. firm w Polsce odczuwa brak pracowników szeregowych. Co druga obawia się, że opóźni to realizację zamówień. Więcej na temat wyzwań i rozwiązań w branżach retail, TSL i produkcyjnej w informacji prasowej. Pobierz.

Pobierz raport.
Pracownik potrzebny od zaraz – jak nie przespać możliwości, jakie branży retail daje nowa technologia
Pracownik potrzebny od zaraz – jak nie przespać możliwości, jakie branży retail daje nowa technologia

Elastyczność oraz umiejętność przystosowania do zmian, szczególnie w przypadku dużych sieci liczy się bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej. Jak ją osiągnąć?

Pobierz raport.
Wskaźnik Pracy Dorywczej Q2 2024
Wskaźnik Pracy Dorywczej Q2 2024

Wskaźnik Pracy Dorywczej Q2 2024: Wiosną więcej firm poszuka pracowników dorywczych, deklaruje to 60 proc. managerów. Problemem może być brak rąk do pracy

Tikrow Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie to agencja pracy natychmiastowej zarejestrowana jako
agencja pracy tymczasowej i wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod
numerem 17700 wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS
0000699505. Siedziba: ul. Kraszewskiego 32/4, 05-803 Pruszków, NIP: 522310292