Centrum prasowe – Tikrow | Zlecasz kiedy potrzebujesz

Centrum prasowe

Zmienamy codzienność rekrutacji

 

Komunikowanie się to nasza codzienność.

Chętnie odpowiemy na pytania i podzielimy

się naszą wiedzą.

Zapraszamy do kontaktu

Magdalena Derlukiewicz

Head of Marketing

LinkedIn
Ilona Olejarz

Digital Marketing Specialist

LinkedIn

Materiały dla prasy

Press Kit 2022

Poznaj jedyną w Polsce Agencję Pracy Natychmiastowej. Porozmawiajmy i poznajmy się.

Logotyp

Tutaj możesz pobrać nasz logotyp w różnych wersjach kolorystycznych.

Informacja prasowa, 13.11.2023

Z tej informacji prasowej dowiesz się, jak kształtuje się zapotrzebowanie na pracowników w czasie Black Week oraz w jakich branżach i na jakich stanowiskach to zapotrzebowanie jest największe.

Informacja prasowa, 05.10.2023

Pod koniec roku co druga firma potrzebuje pracowników dorywczych, a co piąty Polak planuje dorobić. Poznaj wyniki pierwszego Wskaźnika Pracy Dorywczej Tikrow.

Informacja prasowa, 11.09.2023

Z tej informacji prasowej dowiesz się, ile miesięcznie kosztuje utrzymanie studenta oraz jaki procent studentów musi łączyć naukę z pracą, aby zarobić na swoje utrzymanie.

Informacja prasowa, 22.08.2023

Rośnie udział handlu w koszyku ofert pracy dorywczej. Z tej informacji prasowej dowiesz się, jak wygląda aktualne zapotrzebowanie na pracowników dorywczych w retailu.

Informacja prasowa, 24.07.2023

Z tej informacji prasowej dowiesz się, jak kształtują się dane za Q2 dotyczące liczby ofert pracy dorywczej w porównaniu z rokiem ubiegłym.

Informacja prasowa, 27.06.2023

Z tej informacji prasowej dowiesz się, jakie koszty ponosi pracodawca podczas nieobecności pracownika spowodowanej urlopem czy zwolnieniem lekarskim.

Pisali o nas

Eksperci Tikrow

Krzysztof Trębski

Członek Zarządu i współzałożyciel Tikrow

Tematy związane z rozwojem Tikrow, wynikami finansowymi, sytuacją na
rynku pracy per branża.

LinkedIn
Magdalena Derlukiewicz

Head of Marketing

Tematy związane z technologiami, trendami na rynku HR, HR-tech oraz
rynku pracy.

LinkedIn

Napisali o nas

Chcąc pracować tylko kilka godzin, dodatkowego zajęcia zarobkowego możemy szukać także w agencji pracy natychmiastowej. Jedną z nich jest Tikrow.

Strefa Biznesu

Warszawa, 28.10.2023

Popularności pracy dorywczej sprzyja rozwój nowych technologii, w tym aplikacji ułatwiających szybkie podjęcie i rozliczenie krótkoterminowych zajęć. Jedną z nich jest Tikrow.

Rzeczpospolita

Warszawa, 05.10.2023

Z badania Tikrow, aplikacji z ofertami pracy natychmiastowej, wynika, że 59 proc. studentów wyda na swoje utrzymanie w nadchodzącym roku akademickim od 1,5 tys. zł do nawet 3 tys. zł miesięcznie. 

Super Biznes

Warszawa, 16.09.2023

Jak wynika z danych Tikrow, aplikacji z ofertami pracy natychmiastowej, branża handlowa pod koniec lata coraz częściej wspiera się elastycznym zatrudnieniem.

Forbes

Warszawa, 23.08.2023

Dwa najczęściej obsadzane przez branżę handlową stanowiska to pracownik sklepu oraz magazynier. Tylko w lipcu br. liczba zleceń Tikrow dotyczących pierwszej profesji wzrosła aż o 170 proc. w porównaniu do tego miesiąca rok temu.

dlahandlu.pl

Warszawa, 22.08.2023

Tikrow, agencja pracy natychmiastowej, która w I półroczu zanotowała ponad dwukrotny (do 120 tys.) wzrost liczby osób gotowych zgłosić się do realizacji dorywczych zleceń rozliczanych na dniówki.

Rzeczpospolita

Warszawa, 02.08.2023

Sukces konceptu potwierdza fakt, że w przypadku ponad 80% zadań zleconych na platformie Tikrow, firmy znalazły pracowników w ciągu 24 godzin.

Infor

Warszawa, 27.07.2023

Firmy w Polsce chętniej sięgają po pracę natychmiastową, czyli elastyczne zatrudnienie poprzez nowatorską aplikację Tikrow. Dzięki niej firma może zlecać zadania w trybie projektowym (…).

Super Biznes

Warszawa, 24.07.2023

Eksperci Tikrow, aplikacji z ofertami pracy natychmiastowej, przygotowali zestawienie najlepiej płatnych zajęć tego lata. Na czele znajduje się pracownik magazynu.

Wiadomości Handlowe

Warszawa, 05.06.2023

Eksperci Tikrow, appki wykorzystywanej przez największych przedstawicieli branży retail w Polsce, policzyli jak oszczędzić ponad 50 mln zł rocznie, wprowadzając mieszany model zatrudnienia.

Gazeta Finansowa

Warszawa, 25.05.2023

Tikrow to pierwsza i jedyna w Polsce tak zautomatyzowana platforma do oferowania pracy, w której szybko i łatwo można pracę oferować i pozyskiwać.

Gazeta Wyborcza

Warszawa, 23.05.2023

Zaletą Tikrow dla pracowników powinna być swoboda i łatwość podejmowania pracy, co ma być proste jak zamawianie przejazdu Uberem.

Wyborcza.biz

Warszawa, 22.05.2023

Pracownik na wynagrodzenie nie czeka miesiąc, lecz maksymalnie 24h, co jako pierwsza w Polsce oferuje nowatorska aplikacja z dniówkami Tikrow.

dlahandlu.pl

Warszawa, 17.04.2023

Dzięki takiemu rozwiązaniu jak appka ze zleceniami Tikrow dziś można sprawdzić się w roli opiekuna klienta w sklepie odzieżowym, a jutro poznać tajniki pracy w magazynie (…).

Super Biznes

Warszawa, 12.04.2023

Aplikacja Tikrow pozwala pracować i zarabiać tylko wtedy, kiedy ma się taką potrzebę lub ochotę. Idea wydaje się świetna.

Business Insider

Warszawa, 19.02.2023

Z wewnętrznych danych agencji pracy Tikrow wynika, że handel, logistyka i produkcja będą w 2023 roku częściej zatrudniać pracowników „na godziny” niż na stałe.

pulshr.pl

Warszawa, 23.01.2023

Agencja Pracy Natychmiastowej Tikrow stworzyła ranking „Pierwsza praca Polaka – Top 10”. Okazuje się, że młodzi ludzie już nie zaczynają od pracy w handlu.

eska.pl

Warszawa, 16.12.2022

Eksperci Tikrow sprawdzili, które branże pod koniec roku zatrudniają najchętniej oraz ile płacą za dorywczą pracę. Ranking TOP5 (…) otwiera retail.

forbes.pl

Warszawa, 11.12.2022

Tikrow wyciąga pracowników z rękawa. To Uber wśród agencji pracy, który się rozpędza.

pb.pl

Warszawa, 14.11.2022

W spółkę Tikrow zainwestował Black Forest, fundusz inwestycyjny Michała Sołowowa (właściciela m.in. sieci Komfort). Tikrow to platforma pośrednicząca między firmami

dlahandlu.pl

Warszawa, 22.10.2019

Inny z najświeższych przykładów inwestycji w startupy to kooperacja tradycyjnego biznesu z młodymi innowatorami, czyli tzw. współpraca Dawida z Goliatem.

Rzeczpospolita

Warszawa, 22.10.2019

Black Forest, fundusz inwestycyjny Michała Sołowowa, zainwestował w Tikrow – platformę pośrednicząca między firmami poszukującymi elastycznych form zatrudnienia

Stooq

Warszawa, 22.10.2019

Nasze publikacje

Raport
Raport "Trendy rynku pracy dorywczej. #PracaNatychmiastowa

Poznaj potrzeby i oczekiwania pracowników dorywczych. Przeczytaj o wyzwaniach przed jakimi stoją obecnie pracodawcy w Polsce.

 

Pobierz raport Tikrow.

Pracownik potrzebny NA JUŻ? 3 miejsca, w których warto go szukać
Pracownik potrzebny NA JUŻ? 3 miejsca, w których warto go szukać

Dobrego pracownika ciężko znaleźć, a już prawdziwym wyzwaniem jest zrekrutować go z dnia na dzień. Podpowiadamy, gdzie go szukać.

Pobierz
Pracownik potrzebny od zaraz – jak nie przespać możliwości, jakie branży retail daje nowa technologia
Pracownik potrzebny od zaraz – jak nie przespać możliwości, jakie branży retail daje nowa technologia

Elastyczność oraz umiejętność przystosowania do zmian, szczególnie w przypadku dużych sieci liczy się bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej. Jak ją osiągnąć?

Pobierz
Tikrow Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie to agencja pracy natychmiastowej zarejestrowana jako
agencja pracy tymczasowej i wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod
numerem 17700 wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS
0000699505. Siedziba: ul. Kraszewskiego 32/4, 05-803 Pruszków, NIP: 522310292