Często zadawane pytania

Znajdziesz tutaj najczęściej zadawane pytania przez przedstawicieli firm, króre chcą podjąć współpracę z nami oraz odpowiedzi na każde z nich!

Zlecanie pracy

By dodawać zlecenia, musisz być zalogowanym użytkownikiem Tikrow. Aby otrzymać login – skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Zadanie to najprościej pisząc „dniówka”. To rodzaj pracy tymczasowej, jednorazowe zlecenie, które odbywa się w danym dniu wskazanym przez firmę zlecającą pracę i trwa maksymalnie 12h.

Po wypełnieniu formularza, skontaktujemy się z Tobą w celu podpisania ramowej umowy, która określa wymagania co do poszczególnych stanowisk. Następnie otrzymujesz jako klient dostęp do aplikacji i możesz zlecać zadania.

Nie ma takiego wymogu. Zlecasz tak często i dokładnie wtedy, gdy tego potrzebujesz.

Pracownicy

Otrzymujesz informację z imieniem i nazwiskiem partnera.

Ty jako zlecający nie masz możliwości samodzielnego wyboru kandydata. Określasz wymogi, które musi spełniać, jednak nie możesz wybrać osoby z imienia i nazwiska. W Tikrow to pracownicy wybierają zlecenia według lokalizacji, swoich kompetencji, możliwości grafikowych oraz upodobań.

Koszty i rozliczenia

Nie, podpisanie umowy ramowej z Tikrow nic nie kosztuje. Koszty pojawiają się dopiero w momencie wykonania zleconego zadania.

Aplikacja Tikrow jest bezpłatna.

Koszty współpracy są wyceniane indywidualne, zależne od zapotrzebowania firmy, rodzaju stanowiska i wymaganych kompetencji twardych. Wchodzą w nie wynagrodzenie dla pracownika oraz marża, w której mieszczą się koszty kadrowo-administracyjnej, ZUS, ubezpieczenia, podatki itd., które pokrywamy my.

Nasz koncept nie zakłada rekrutacji jako takiej. Pozyskujemy osoby chętne do pracy jako użytkowników naszej Aplikacji. Firmy wystawiają zlecenia a te osoby przyjmują je jak odkliknięcie zamówionego przejazdu taksówką. Proces jest w pełni zdalny. Rozpoczynając współpracę z nami Klient nie ponosi opłat startowych, abonamentowych, ani kosztów procesu rekrutacyjnego.

Klient, który zleca zadania w Tikrow płaci wyłącznie za zlecone godziny pracy na podstawie jednej faktury wystawionej na koniec miesiąca.

Gwarancja

Może zdarzyć się, że nawet pracownik zatrudniony w Twojej firmie na stałe nie pojawi się w pracy. Nie mamy wpływu na losowe sytuacje. Na szczęście u nas zdarzają się wyjątkowo rzadko. Procent reklamacji wynikających z braku stawienia się pracownika z Tikrow na zleceniu to 4%. Nie słyszeliśmy o tym, by ktoś z konkurencji zapewniał niższy wskaźnik.

Stale badamy jakość pracy wykonywanej przez osoby zarejestrowane w naszej aplikacji. Tę pracę klienci każdorazowo po wykonanym zadaniu oceniają i wynosi ona aktualnie średnio 4,8/5 (dane z 2022 r.). Jeżeli ocena pracownika spada poniżej 3,5 – traci możliwość przyjmowania kolejnych zleceń. Jeżeli nie pojawi się na podjętym zadaniu – także.

Dane i hasło

Jeśli zapomniałeś swojego hasła – przejdź do strony logowania  i kliknij w przycisk „zapomniałem hasła”. Wyślemy do Ciebie kod, dzięki któremu bez problemu zmienisz swoje hasło.

Najszybciej skontaktujesz się z nami telefonicznie pod numerem +48 22 100 44 57 lub mailowo kontakt@tikrow.com.

Dodaj własne pytanie
*
To pole jest wymagane
*
To pole jest wymagane

* pola obowiązkowe

osobowych zawartych w Polityce Prywatności i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie w celu obsługi zgłoszenia.

Rozwiń

* pola obowiązkowe