tikrow – o nas

 

Jesteśmy agencją pracy natychmiastowej.

Rewolucjonizujemy rynek HR. U nas firmy mierzące się z brakiem pracowników otrzymują dostęp do bazy ponad 120 tysięcy osób gotowych do pracy „na już”. Bez czasochłonnej rekrutacji. Z prostą i wygodną obsługą.

Jak pracujemy? Skutecznie.

I w dobrej

atmosferze.

 

Wszystkie osiągnięcia popieramy liczbami. Liczymy zrealizowane zlecenia. Mierzymy poziom zadowolenia z pracy. Konkret. Przyciągamy firmy, którym zależy na jakości. Tak wygląda zmiana w rekrutacji. I dzieje się teraz.

Działamy legalnie i dbamy o bezpieczeństwo

Weryfikujemy

zlecenia i badamy

jakość wykonania zadań.

Koordynujemy

współpracę i elektroniczny

obieg dokumentów.

Jesteśmy w kontakcie

z osobami szukającymi pracy

oraz z firmami.

Pomagamy

rozwijać się biznesom oraz osobom,

które wchodzą na rynek pracy.

Spełniamy wymagania

ustawy o zatrudnianiu pracowników

tymczasowych.

Dbamy

o bezpieczeństwo przetwarzanych

danych osobowych.

Sprawdź nas

Tikrow Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie jest agencją pracy natychmiastowej zarejestrowaną jako agencja pracy tymczasowej wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17700 oraz do rejestru przedsiębiorców

pod numerem KRS 0000699505.

Co jest dla nas ważne na co dzień?

 

Współpraca i pozytywne nastawienie. Pomagamy wchodzącym na rynek pracy, szukającym opcji na dorobienie. Pracodawcom zapewniamy rozwiązanie, gdy potrzebują wsparcia z dnia na dzień. Dla nas niemożliwe nie istnieje.

Natychmiast i na szeroką skalę

> 0,8 mln

przepracowanych godzin

> 20 tys.

aktywnych pracowników

> 300

zaopiekowanych klientów

O nas w mediach

Jak wynika z danych Tikrow, aplikacji z ofertami pracy natychmiastowej, branża handlowa pod koniec lata coraz częściej wspiera się elastycznym zatrudnieniem.

Forbes

Warszawa, 23.08.2023

Dwa najczęściej obsadzane przez branżę handlową stanowiska to pracownik sklepu oraz magazynier. Tylko w lipcu br. liczba zleceń Tikrow dotyczących pierwszej profesji wzrosła aż o 170 proc. w porównaniu do tego miesiąca rok temu.

dlahandlu.pl

Warszawa, 22.08.2023

Tikrow, agencja pracy natychmiastowej, która w I półroczu zanotowała ponad dwukrotny (do 120 tys.) wzrost liczby osób gotowych zgłosić się do realizacji dorywczych zleceń rozliczanych na dniówki.

Rzeczpospolita

Warszawa, 02.08.2023

Sukces konceptu potwierdza fakt, że w przypadku ponad 80% zadań zleconych na platformie Tikrow, firmy znalazły pracowników w ciągu 24 godzin.

Infor

Warszawa, 27.07.2023

Firmy w Polsce chętniej sięgają po pracę natychmiastową, czyli elastyczne zatrudnienie poprzez nowatorską aplikację Tikrow. Dzięki niej firma może zlecać zadania w trybie projektowym (…).

Super Biznes

Warszawa, 24.07.2023

Eksperci Tikrow, aplikacji z ofertami pracy natychmiastowej, przygotowali zestawienie najlepiej płatnych zajęć tego lata. Na czele znajduje się pracownik magazynu.

Wiadomości Handlowe

Warszawa, 05.06.2023

Eksperci Tikrow, appki wykorzystywanej przez największych przedstawicieli branży retail w Polsce, policzyli jak oszczędzić ponad 50 mln zł rocznie, wprowadzając mieszany model zatrudnienia.

Gazeta Finansowa

Warszawa, 25.05.2023

Tikrow to pierwsza i jedyna w Polsce tak zautomatyzowana platforma do oferowania pracy, w której szybko i łatwo można pracę oferować i pozyskiwać.

Gazeta Wyborcza

Warszawa, 23.05.2023

Zaletą Tikrow dla pracowników powinna być swoboda i łatwość podejmowania pracy, co ma być proste jak zamawianie przejazdu Uberem.

Wyborcza.biz

Warszawa, 22.05.2023

Pracownik na wynagrodzenie nie czeka miesiąc, lecz maksymalnie 24h, co jako pierwsza w Polsce oferuje nowatorska aplikacja z dniówkami Tikrow.

dlahandlu.pl

Warszawa, 17.04.2023

Dzięki takiemu rozwiązaniu jak appka ze zleceniami Tikrow dziś można sprawdzić się w roli opiekuna klienta w sklepie odzieżowym, a jutro poznać tajniki pracy w magazynie (…).

Super Biznes

Warszawa, 12.04.2023

Aplikacja Tikrow pozwala pracować i zarabiać tylko wtedy, kiedy ma się taką potrzebę lub ochotę. Idea wydaje się świetna.

Business Insider

Warszawa, 19.02.2023

Z wewnętrznych danych agencji pracy Tikrow wynika, że handel, logistyka i produkcja będą w 2023 roku częściej zatrudniać pracowników „na godziny” niż na stałe.

pulshr.pl

Warszawa, 23.01.2023

Agencja Pracy Natychmiastowej Tikrow stworzyła ranking „Pierwsza praca Polaka – Top 10”. Okazuje się, że młodzi ludzie już nie zaczynają od pracy w handlu.

eska.pl

Warszawa, 16.12.2022

Eksperci Tikrow sprawdzili, które branże pod koniec roku zatrudniają najchętniej oraz ile płacą za dorywczą pracę. Ranking TOP5 (…) otwiera retail.

forbes.pl

Warszawa, 11.12.2022

Tikrow wyciąga pracowników z rękawa. To Uber wśród agencji pracy, który się rozpędza.

pb.pl

Warszawa, 14.11.2022

W spółkę Tikrow zainwestował Black Forest, fundusz inwestycyjny Michała Sołowowa (właściciela m.in. sieci Komfort). Tikrow to platforma pośrednicząca między firmami

dlahandlu.pl

Warszawa, 22.10.2019

Inny z najświeższych przykładów inwestycji w startupy to kooperacja tradycyjnego biznesu z młodymi innowatorami, czyli tzw. współpraca Dawida z Goliatem.

Rzeczpospolita

Warszawa, 22.10.2019

Black Forest, fundusz inwestycyjny Michała Sołowowa, zainwestował w Tikrow – platformę pośrednicząca między firmami poszukującymi elastycznych form zatrudnienia

Stooq

Warszawa, 22.10.2019