E-Mail:
kontakt@tikrow.com

Infolinia
22 100 43 15

Jesteśmy polskim startupem, który stworzył innowacyjną platformę, łączącą firmy szukające “rąk do pracy” i osoby gotowe realizować zlecone zadania w systemie "na godziny".

Nasze rozwiązanie jest oparte na prostym założeniu, że ludzie chcą korzystać z życia i zarabiać, kiedy chcą. Z drugiej zaś strony na świadomości, że prowadzenie firmy bywa często nieprzewidywalne, a chwilowy brak “rąk do pracy” może przynieść wymierne straty finansowe.

Dlatego stworzyliśmy platformę, która łączy ludzi preferujących elastyczne formy zatrudnienia z firmami, które ich potrzebują.


Dzięki naszej aplikacji firmy mogą szybko i skutecznie zlecać zadania dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebują. To my dbamy o wszystkie formalności związane z podatkami i obowiązkowym ubezpieczeniem osób wykonujących zadania. Firmy z nami współpracujące muszą jedynie wprowadzić zadanie do serwisu, a następnie ocenić jakość jego wykonania.

Osobom realizującym zadania oferujemy możliwość zarobku wtedy, kiedy mają na to czas. Zadania zamieszczane w serwisie są z góry wycenione, dzięki czemu każdy dokładnie wie, ile zarobi. Pieniądze wypłacane są natychmiast po pomyślnej realizacji zadania.

Dodatkowo dajemy zainteresowanym możliwość podnoszenia swoich umiejętności poprzez udział w specjalnie organizowanych szkoleniach. Każde zaliczone szkolenie jest odnotowane w profilu udostępnianym na naszej platformie

Logo Tikrow