Często zadawane pytania

Znajdziesz tutaj najczęściej zadawane pytania przez tych, którzy podejmują zlecenia z Tikrow lub szukają nowych zleceń oraz odpowiedzi na każde z nich!

Rejestracja

Do Tikrow może zarejestrować się każda pełnoletnia osoba, która ma pozwolenie na pracę w Polsce, nie prowadzi własnej działalności gospodarczej ani nie jest emerytem czy rencistą.

Do naszej platformy zalogujesz się na tej stronie . Możesz też przejść na swoim telefonie do Apple Store/Google Play, zainstalować naszą aplikację Tikrow i zarejestrować się bezpośrednio w aplikacji. Po zostawieniu swojego numeru telefonu oraz kodu na formularzu otrzymasz od nas hasło do zalogowania się.

Pierwsze dane to numer telefonu oraz kod pocztowy. Na numer telefonu otrzymasz hasło do Tikrow. Kod pocztowy natomiast pozwoli aplikacji rozpoznać Twoją lokalizację, by dopasować do niej wyświetlane oferty dniówek. Po pierwszym logowaniu poprosimy Cię o wypełnienie kwestionariusza osobowego. Wskazany przez Ciebie status (student/uczeń/bezrobotny/zatrudniony) dookreśla podatek VAT i pozwala nam pokazywać Ci realne stawki, jakie zarobisz „na rękę”. Pozostałe dane są nam potrzebne do przygotowania umowy ramowej.

Poszukiwanie ofert

Zadanie to najprościej pisząc „dniówka”. To rodzaj pracy tymczasowej, jednorazowe zlecenie, które odbywa się w danym dniu wskazanym przez firmę zlecającą pracę i trwa od kilku do maksymalnie 12h.

Wystarczy, że zarejestrujesz się w naszym serwisie i po zalogowaniu wypełnisz kwestionariusz. To dzięki niemu, będziemy mogli potwierdzić Twoją tożsamość i poprawnie Cię rozliczyć po wykonaniu zadania. Do momentu, kiedy nie wypełnisz kwestionariusza, żadne z zadań nie będzie dla Ciebie dostępne.

Może się zdarzyć tak, że niektóre zadania oznaczone szarym kolorem będą dla Ciebie niedostępne. Są to zadania wymagające dodatkowych kompetencji np. posiadania książeczki sanepidu. Jeśli je posiadasz, możesz je dodać, klikając na szarą ofertę, wybierając pole Dodania Kompetencji.

Ilość zadań, które możesz zrealizować w ciągu dnia, nie może przekroczyć 12 godzin. Nie ma jednak określonej minimalnej czy też maksymalnej ilości zadań, którą należy zrealizować.

Jeśli nie możesz pojawić się u Klienta jak najszybciej poinformuj nas o tym pisząc na adres email: kontakt@tikrow.com. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godz. 09.00-17.00.

Różnica ma charakter formalny. Dla Ciebie, jako osoby wykonującej zlecenia różnice sprowadzają się one do tego, że w ofertach oznaczonych jako APT (Agencja Pracy Tymczasowej) podpisujesz umowę trójstronną (miedzy Tobą a Tikrow oraz  klientem, dla którego będziesz realizował zlecenie) a w przypadku ofert oznaczonych jako  OUTSOURCING podpisujesz umowę dwustronną (miedzy Tobą a Tikrow). Warunki finansowe umowy się nie zmieniają.

Wynagrodzenie i formalności

Tak, wszystkie podane kwoty są kwotami netto, czyli „na rękę”. Ważne tylko byś w kwestionariuszu ustawił_a uprzednio swój status (student/uczeń/bezrobotny/zatrudniony) – to na jego podstawie system wylicza prawidłowe stawki netto.

My zajmujemy się wszystkimi formalnościami, w tym także opłaceniem podatków. Ty zarabiasz dokładnie tyle, ile pokazuje nasz serwis.

Tak, jako agencja pracy dopełniamy wszelkich niezbędnych formalności. Po to wypełniasz kwestionariusz osobowy po rejestracji do Tikrow, byśmy mogli przekazać Ci umowę ramową. Każde przyjęte zlecenie jest więc prawnie poprawne.

Dane i hasło

Jeśli zapomniałe_aś swojego hasła – przejdź do strony logowania  i kliknij w przycisk „zapomniałem hasła”. Wyślemy do Ciebie kod, dzięki któremu bez problemu zmienisz swoje hasło. Może się zdarzyć, że będziesz musiał_a chwilę na nie poczekać.

Wszystkie pytania prosimy kierować przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na adres e-mail kontakt@tikrow.com. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem +48 22 100 43 15. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00.

Działamy zgodnie z przepisami prawa. Jako agencja pracy zawieramy umowy z osobami, które chcą podejmować pracę przez naszą aplikację. Musimy potwierdzić Twoją tożsamość przed podpisaniem umowy, aby mieć pewność, że wysyłane przez nas składki ZUS i zaliczki na US trafią do dobrej osoby. Nie musisz wysyłać nam skanów dokumentów. Dokumenty możesz przedstawić nam do wglądu osobiście w naszym biurze. Mieści się ono w Pruszkowie przy ul. Ignacego Kraszewskiego 32/4. Tylko najpierw umów się z nami dzwoniąc pod numer +48 22 100 43 15. Jeśli jednak zależy Ci na czasie, możesz zrobić i przesłać nam zdjęcia dowodu. Skan jest usuwany bezpośrednio po weryfikacji i nie jest przez nas dalej przetwarzany w żadnym innym celu.

Dodaj własne pytanie
*
To pole jest wymagane
*
To pole jest wymagane

* pola obowiązkowe

osobowych zawartych w Polityce Prywatności i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie w celu obsługi zgłoszenia.

Rozwiń

* pola obowiązkowe