Blog
Data publikacji: 28 kwietnia, 2023
2 minutyczytania

„Słowniczek Tikrow” – czyli jak rewolucjonizujemy rynek pracy w Polsce 

Zastanawiasz się jak działa Agencja Pracy Natychmiastowej?  O co chodzi z elastycznymi pracownikami dostępnymi w 48h i co oznacza minimum formalności? Zapoznaj się ze „Słowniczkiem Tikrow” i poznaj nas lepiej.  

Agencja Pracy Natychmiastowej  

Choć prawnie jesteśmy zarejestrowani jako Agencja Pracy Tymczasowej, mianujemy się Agencją Pracy Natychmiastowej. Dlaczego? Tworzymy nowy segment na rynku HR.  Wypełniamy luki kadrowe niskiego szczebla niemal z dnia na dzień i na konkretny dzień – to absolutna rewolucja na rodzimym runku. Żadna inna agencja nie robiła tego przed nami ani w tak zautomatyzowany sposób. Wspieramy elastycznie zarządzanie budżetem personalnym i grafikiem w firmach, a nie tylko tak o sobie mówimy – robimy to z sukcesem na co dzień. U nas nie szukasz pracownika. Zlecasz zadanie i masz wykonaną pracę. Bez wysiłku, zbędnych formalności ani kosztów. Szybko. Skutecznie.  

Jesteśmy pracowniczym marketplacem. W aplikacji Tikrow łączymy osoby chętne podjąć pracę na godziny z firmami, które tych rąk do pracy potrzebują „tu i teraz”. Dzięki nam masz zmotywowanego pracownika w 48h. To idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które muszą szybko reagować na zmiany. To także świetne rozwiązanie na trudne czasy, które umożliwia optymalizację kosztów zatrudnienia, bez utraty na jakości.  

Przy pomocy aplikacji łatwo i szybko „zamówisz” pracowników na dowolną liczbę godzin nie tylko ad hoc, lecz także z wyprzedzeniem planując grafiki pracy. Zapewniamy dostęp do bazy ponad 100 tysięcy osób, które na bieżąco podejmują wystawione zlecenia. Z nami nie zaskoczy Cię nieprzewidziana obecność stałego pracownika, pik produkcyjny czy deficyt pracowników na lokalnym rynku. 

Elastyczni pracownicy  

To osoby zarejestrowane w bazie Tikrow, gotowe podjąć zlecenie nawet z dnia na dzień, na konkretny dzień. Z natychmiastowym wdrożeniem.  

W Tikrow doskonale wiemy, jaką dynamiką charakteryzuje się prowadzenie przedsiębiorstwa. Zmiany w kadrach, zwiększona sprzedaż, sezonowość, potrzeba zoptymalizowania kosztów zatrudnienia – to tematy mogące przysporzyć o ból głowy. Zwłaszcza, kiedy niezbędne jest utrzymanie stabilności produkcji czy obsługi klienta.  

Naszych pracowników „zamawiasz” w aplikacji Tikrow. Jak wygląda ten proces? 

1. Wskazujesz termin na kiedy potrzebujesz pracownika. 

2. Określasz liczbę potrzebnych pracowników. 

3. Wybierasz stanowisko, na które potrzebujesz wsparcia. 

Gotowe! 

Minimum formalności, czyli jedna umowa i jedna faktura 

Zasada jest prosta: jedna podpisana umowa ramowa z Tikrow daje Ci dostęp do bazy ponad 100 tysięcy osób gotowych do podjęcia pracy w 48h. Korzystasz z bazy, kiedy potrzebujesz – zlecasz pracę według zapotrzebowania. Nie podpisujesz umów z każdym pracownikiem realizującym zadania. Robimy to za Ciebie. 

Po podpisaniu umowy z Tikrow zyskujesz dostęp do bazy. Następnie dodajesz swoje zapotrzebowanie na konkretny dzień oraz konkretną załogę. Pracownicy pojawiają się pod wskazanym adresem w dniu zlecenia. Wykonują zadanie w określonym wcześniej przedziale czasowym. Jako zleceniodawca po zakończeniu zlecenia oceniasz jakość jego wykonania.  

Nie ma znaczenia, ilu pracowników zamówisz w ciągu miesiąca, na koniec otrzymasz od nas jedną fakturę. Płacisz za przepracowane godziny, nie liczbę dodanych ofert. Rozliczeniem z pracownikami zajmujemy się my. Podpisujemy umowy, dopełniamy wszelkich formalności podatkowych oraz realizujemy wypłaty. Otrzymujesz od nas raport dotyczący przepracowanych godzin.  

Pełna analityka 

Od samego początku współpracy z Tikrow uzyskujesz dostęp do raportów Business Intelligence. Już nie musisz prowadzić ewidencji – system sam zlicza przepracowane godziny oraz poniesione wydatki. Masz wgląd do swoich danych 24h przez 7 dni w tygodniu. Możesz podejmować decyzje biznesowe na podstawie liczb.  

Pełny raport w Power BI zawiera dane dotyczące: 

– wykorzystanych godzin w Tikrow, 

– kosztu netto za przepracowane godziny, 

– procencie realizacji zleceń wystawionych w Tikrow, 

– średniej ocenie pracujących osób.  

Dane aktualizujemy 8 razy dziennie, dzięki czemu zyskujesz aktualne statystyki każdego dnia. Możliwość filtrowania po konkretnej aglomeracji oraz jednostce organizacyjnej to z kolei ukłon w kierunku posiadania pełnej kontroli nad organizacją, nawet w przypadku jej dużego rozproszenia.  

Gwarancja jakości 

Tikrow to gwarancja wysokiej jakości i skuteczności. Dostarczamy konkretną załogę na konkretny dzień, zachowując przy tym najwyższe standardy. Jak to możliwe? Prowadzimy stałe badania jakości pracy. Realizujemy zlecenia na poziomie 91%. Skuteczność badamy na bieżąco.  

Posiadamy szybki system weryfikacji pracowników. W naszej bazie znajdziesz tylko sprawdzone osoby. Ocenę w skali od 1 do 5 wystawiają pracodawcy po zleceniu. Średnia ocena pracownika wynosi 4,8/5. Pracownik, którego ocena spadnie poniżej 3,5 zostaje usunięty z bazy, a jego miejsce zajmuje inna osoba.  

Podobne artykuły

arrow

Raport: Trendy rynku pracy dorywczej 2023. #PracaNatychmiastowa

Poznaj oczekiwania i potrzeby pracowników dorywczych. Przeczytaj o wyzwaniach przed jakimi stają pracodawcy w Polsce.

arrow

Czym się różni agencja pracy tymczasowej od agencji pracy natychmiastowej?

Agencje pracy odgrywają kluczową rolę na rynku HR, łącząc pracodawców z odpowiednimi kandydatami do pracy. Dzięki swojemu doświadczeniu...

arrow

Minimalna krajowa – jaka będzie jej wysokość od lipca 2023?

Wraz z początkiem roku 2023 wzrosła wysokość minimalnego wynagrodzenia, które obecnie wynosi 3490 zł brutto. Kwota ta będzie...