Blog
Sprawdź gdzie można dorobić w czasie ferii
Data publikacji: 10 stycznia, 2024
2 minutyczytania

Praca na ferie zimowe w 2024. Gdzie i ile możesz zarobić? 

Szukasz pracy na ferie zimowe w 2024? Czas przerwy od nauki to doskonała okazja, aby podjąć pracę dorywczą i zasilić budżet. Zaplanuj swój grafik pracy dorywczej na ferie razem z Tikrow. Sprawdź, gdzie i ile można zarobić! 

Ten artykuł pomógł tym, którzy:

  • szukali ofert z pracą dorywczą na ferie zimowe,
  • chcieli 1 aplikację mobilną z ofertami prac tymczasowych,
  • nie wiedzieli, gdzie szukać pracy na ferie zimowe 2024.

Ferie to doskonały moment dla uczniów szkół średnich i studentów na dodatkowy zarobek, bez konieczności godzenia czasu między zajęciami, nauką i pracą. Osoby, które szukają pracy na czas zimowej przerwy zwracają głównie uwagę na stawki za wykonaną pracę i szybką możliwość jej podjęcia.  

Gdzie szukać pracy na ferie zimowe 2024? 

Korzystając z aplikacji Tikrow z ofertami pracy natychmiastowej i gdzie widnieją oferty z pracą dorywczą mamy możliwość przyjmowania zleceń nawet z dnia na dzień w swojej okolicy. Praca sezonowa, praca na wakacje, praca na ferie zimowe – to wszystko znajdziesz w aplikacji. Oferty dniówek są dostępne 24/7 i każdego dnia pojawiają się nowe zlecenia. Można więc przyjmować zlecenia na wybrany dzień o dowolnej porze. A co najważniejsze, różnorodność dostępnych ofert pozwala próbować sił na różnych stanowiskach i w różnych branżach – zawsze z wypłatą w ciągu 24h od zakończonej pracy.  

Praca na ferie zimowe i ferie letnie
Oferty z pracą na ferie zimowe, na ferie letnie, z wypłatą nawet w 15 minut po zakończeniu zlecenia; bez CV i rekrutacji – to wszystko w polskiej aplikacji Tikrow. Wersja na Android, wersja na iOS.

Przyjmując zlecenia w aplikacji Tikrow można pracować jako magazynier, pracownik w gastronomii, w sklepie, jako kasjer, pracownik produkcji, asystent logistyczny przy pakowaniu przesyłek czy pracownik perfumerii/ drogerii.  

Nie ważne, jakie zlecenie wybierzemy, wynagrodzenie zostanie przelane na nasze konto natychmiast po jego zakończeniu – nawet w ciągu 15 minut. To korzyść, która szczególnie doceniana jest przez osoby poszukujące szybkiego zarobku.  

Oferty zleceń a propos pracy na ferie zimowe 2024. Najpierw rejestracja, potem przegląd wszystkich zleceń.

Sprawdź aktualnie dostępne oferty zleceń w aplikacji Tikrow 

Jakie prace można wykonywać podczas ferii zimowych? 

Praca dodatkowa na ferie zimowe w 2024 cieszy się sporym zainteresowaniem. Dlatego w Tikrow przygotowaliśmy zestawienie najpopularniejszych prac dorywczych, które można podjąć podczas ferii. Sprawdź, w jakich branżach i na jakich stanowiskach możesz pracować dorywczo. 

Magazynier 

Jednym z najpopularniejszych w aplikacji Tikrow stanowisk jest magazynier. Pracując na tym stanowisku należy się liczyć z takimi zadaniami jak: przyjmowanie dostaw, załadunek i rozładunek towarów, dbanie o ekspozycję towarów, kontrola jakości czy wykonywanie drobnych prac porządkowych na hali.  

Pracownik produkcji   

Podjęcie dorywczej pracy w zakładzie produkcyjnym nie wymaga żadnych kwalifikacji. Do podstawowych zadań osoby pracującej na tym stanowisku należy m.in. cenowanie/ metkowanie produktów, pakowanie produktów i paczek, kontrola jakości oraz dbanie o czystość na hali. Bardzo dużo zleceń dla pracowników produkcji przypada na weekendy.  

Pracownik sklepu/ kasjer  

Równie popularnym zajęciem jest praca w sklepie oraz praca jako kasjer-sprzedawca. W tej pracy zakres obowiązków jest ściśle zależny od branży, którą reprezentuje sklep. Można pracować, jako pracownik sklepu wielkopowierzchniowego, wielobranżowego, ale też w mniejszych sklepach sieciowych z odzieżą, księgarniach czy RTV/AGD. Zadania pracowników sklepu obejmują zazwyczaj: obsługę kas fiskalnych i przyjmowanie płatności, przyjmowanie zwrotów, uzupełnianie towaru na sklepie, doradzanie klientom, rozpakowywanie dostaw, utrzymanie porządku na sklepie. 

Pracownik drogerii/ perfumerii  

Okazje od zakupów produktów drogeryjnych pojawiają się niemalże w całym roku (od Dnia Babci, po Walentynki, Dzień Ojca, urodziny bliskich, czy Święta Bożego Narodzenia). Dlatego też w tych miejscach jest stałe zapotrzebowanie na dodatkowych pracowników. Do głównych obowiązków pracowników drogerii/ perfumerii należą: dbanie o ekspozycję towarów, obsługa kasy fiskalnej i przyjmowanie płatności, przyjmowanie dostaw oraz pakowanie prezentów i paczek.   

Pracownik gastronomii  

Ferie to czas wyjazdów. A to oznacza zwiększony ruch w hotelach i pensjonatach oraz obiektach gastronomicznych, które obsługują większą niż na co dzień liczbę gości. Na czas ferii szczególnie poszukiwani są więc pracownicy na stanowisko kelnerów, wsparcia zaplecza sali, pomocy kuchennej.  

Ile można zarobić w ferie zimowe?  

Pracując dorywczo podczas ferii można zarobić całkiem pokaźne kwoty, które mogą zasilić codzienne budżety albo przydać się na dodatkowe wydatki. Najbardziej opłacalne stawki za pracę w ferie są oferowane na stanowiskach magazynier oraz pracownika sklepu/ kasjera. Sięgają one od 29 do 31 zł za godzinę pracy w przypadku magazyniera oraz od 28 do nawet 32 zł za godzinę na rękę (są to stawki, jakie może zarobić osoba posiadająca aktywny status studenta).  

Nieco mniej można zarobić na stanowiskach pracownika produkcji czy jako pracownik drogerii/ perfumerii. Tu stawka netto za godzinę pracy sięga najczęściej 28 zł. Z kolei pracując w gastronomii można zarobić na rękę ok. 30 zł za godzinę pracy plus napiwki.  

Head of Marketing

Podobne artykuły

arrow

Praca na umowę zlecenie w 2024 – wszystko co musisz wiedzieć

Umowa zlecenie to jedna z popularnych form umów regulujących stosunek pracy między pracownikiem a pracodawcą. Jest często wykorzystywana...

arrow
Praca sezonowa gdzie szukać

Jak znaleźć pracę sezonową, która pozwoli sporo zarobić? 

Uczysz się lub studiujesz i chcesz trochę dorobić? Jeśli tak, to nie ma lepszego pomysłu, niż znalezienie pracy...

arrow

Pracownik produkcji – oferty, obowiązki, zarobki

Jeśli szukasz pracy na produkcji albo szukasz pracowników produkcji – to dobrze trafiłeś. Pracownik produkcji to osoba biorąca...