Blog
Praca na produkcji od zaraz
Data publikacji: 10 maja, 2024
2 minutaczytania

Praca na produkcji od zaraz – gdzie szukać pracy i pracowników produkcji „na już”  

Tikrow to aplikacja stworzona przez polską Agencję Pracy Natychmiastowej, która łączy osoby, które szukają pracy na godziny od zaraz z firmami, które takich osób poszukują. Osoby na pełnym etacie czy studenci łączą swoje obowiązki z ofertą szybkich zleceń w sklepach, na magazynach czy na produkcji w formie dniówek oferowanych w aplikacji Tikrow. By zacząć pracować na różnych stanowiskach wystarczy kilka kliknięć.  

Ten artykuł pomógł tym, którzy:

 • szukali pracy dorywczej z konkurencyjnym wynagrodzeniem,
 • szukali zleceń z pracą na produkcji od zaraz.
Aplikacja Tikrow jest dostępna na iOS i na Android. Przyszły pracownik produkcji znajdzie tam oferty w formie szybkich zleceń na godziny i dniówek. Z kolei firmy mogą wystawiać w niej swoje zlecenia na pracę dorywczą. Więcej o ofercie dla firm: pracownicy na godziny w 48h. 

Ile zarabia pracownik produkcji za sprawą agencji pracy tymczasowej? 

Miejsce pracy (nie chodzi tylko o lokalizację geograficzną, ale i wartość czy rozpoznawalność firmy) wpływa na poziom wynagrodzenia. Podobnie zresztą, jak poziom doświadczenia czy zakres odpowiedzialności. Słowem, kierownik produkcji to inne pieniądze, niż pracownik linii produkcyjnej.  

Tikrow ma ofertę dla firm i dla osób, które szukają pracy na produkcji od zaraz. Pracodawca ma dostęp do ogromnej puli pracowników. A pracownik produkcji ma dostęp do różnorodnych stanowisk i firm za sprawą aplikacji na Android i na iOS. Średnia stawka na stanowiskach produkcyjnych wynosi 29-32 zł „na rękę”. 

Tikrow to Agencja Pracy Natychmiastowej, która ma status agencji zatrudnienia. Za jej sprawą, a dokładniej za sprawą aplikacji z ofertami pracy na godziny, jej użytkownicy mogą poszukiwać i przeglądać zlecenia, dniówki, oferty pracy na stanowiska produkcyjne (jak i z innych branż). Chodzi nie tylko o produkcję w firmach specjalizujących się w przemyśle, ale i takich z branży spożywczej, gdzie przecież także ma miejsce produkcja.  

Średnio pracownicy produkcji dzięki agencji Tikrow zarabiają ok 30zł brutto. O zakresie obowiązków oraz misjach związanych z pracą na produkcji od zaraz dowiesz się z akapitów poniżej.  

Czym się zajmuje pracownik produkcyjny? Monter, operator maszyn produkcyjnych, pracownik fizyczny, ale nie kierownik

W Tikrow pracujesz, kiedy chcesz i ile chcesz. Masz wykonać kilka zadań, a w zamian dostajesz wypłatę z przelewam natychmiastowym na Twoje konto. Zazwyczaj masz ją u siebie w 15 minut. Wybierasz proste, jasno opisane misje do wykonania, które wybierasz wedle preferencji na ekranie swojego smartfona. O ile zainstalujesz aplikację Tikrow, która jest  na iOS albo na Android.  

Chcesz być pracownikiem produkcji od zaraz? To nie wysyłaj do nas CV. Tikrow to aplikacja na Android i na iOS. Zarejestruj się i sprawdź najnowsze oferty. Proces rejestracji jest bezpłatny. Proste? Proste.  Sprawdź nasze oferty pracy tymczasowej.

W ramach pracy na produkcji od zaraz wymienić można kilka stanowisk, które czasem delikatnie, a czasem bardziej różnią się od siebie. Oto, jakich stanowisk i zleceń możesz się spodziewać: 

 • praca na montażu, 
 • pomocnik operatora maszyn, 
 • prace magazynowe, 
 • obsługa maszyn, 
 • etykietowanie, 
 • prace porządkowe, 
 • pozostałe prace produkcyjne. 

Jak widzisz, nie będziesz piastować stanowiska kierownika, koordynatora czy specjalisty ds. obrabiarek CNC. Wymienione powyżej to proste, niespecjalistyczne prace. Dlatego nie wymagamy abyś miał/miała wykształcenia wyższego, ani znajomości języka obcego, a nawet jakiegokolwiek stażu zawodowego. Wystarczą sumienność, terminowość i dobre nastawienie do pracy.  

Zatrudnienie przez Tikrow a praca od zaraz w branży produkcyjnej 

Czym nie będziesz się zajmować? Wykonując zlecenia na stanowisku pracownika produkcji z Tikrow będziesz jednocześnie mieć status pracownika tymczasowego. A to oznacza, że nie będziesz wykonywać prac niebezpiecznych, a więc: 

 • prac na wysokości, prace budowlane, remontowe czy rozbiórkowe prowadzone bez wstrzymania ruchu zakładu pracy lub jego części; 
 • prac z materiałami niebezpiecznymi, 
 • prac na wysokości, 
 • prac w zamkniętych przestrzeniach, takich jak zbiorniki, kanały, wnętrza urządzeń technicznych. 

Dlaczego praca na produkcji z Tikrow, a nie z inną agencją? 

Odpowiedź na to pytanie nie należy do trudnych. Powodów jest kilka: 

 • wypłata natychmiast – bywa, że w 24h, ale zazwyczaj w 15 minut; 
 • 1 aplikacja z ofertami pracy tymczasowej na terenie całej Polski, 
 • brak rozmów rekrutacyjnych i brak wysyłania CV, 
 • klarowny opis stanowiska, który pozwala Ci szybko podjąć decyzję o tym, czy aplikujesz, czy nie; 
 • stanowiska, które nie wymagają ani specjalistycznej wiedzy, rozpoznawalne firmy, które dbają o swoich pracowników, także tych zewnętrznych. 

Tikrow to doskonałe źródło informacji i ofert dla tych, których interesuje praca dorywcza czy praca sezonowa. 1 aplikacja, szybkie wypłaty, zero opłat i zero udziałów w procesach rekrutacyjnych. Potrzebujesz więcej powodów, żeby się ściągnąć aplikację na smartfon?

Artur Kosior

Podobne artykuły

arrow

Praca tymczasowa – co to jest? Jak znaleźć?(Poradnik) 

Praca tymczasowa to zagadnienie, które z reguły interesuje osoby młode lub te, które chcą sobie dorobić do pensji....

arrow
Szukasz pracy jako kelner?

Praca jako kelner – oferty, zarobki, obowiązki

Praca na stanowisku kelnera jest jednym z najpopularniejszych wyborów pracy zarobkowej w branży gastronomicznej. Od tego stanowiska wiele...

arrow
Outsourcing logistyczny a wynajem pracowników

Outsourcing logistyczny i wynajem pracowników na logistykę w 48h 

Outsourcing logistyczny to element strategii, której celem jest optymalizacja procesów, w tym optymalizacja kosztów zatrudnienia pracowników. Jakie są...