Blog
Data publikacji: 7 lutego, 2024
2 minutyczytania

Jak zarządzać polityką personalną w sieciach retailowych? Wywiad

Rolą działów HR w przedsiębiorstwach z branży retail jest takie odpowiadanie na potrzeby biznesu, przede wszystkim rekrutacyjne, aby możliwa była realizacja celów sprzedażowych. To także utrzymywanie pozytywnego wizerunku pracodawcy, wspomaganie rozwoju sieci w nowych lokalizacjach i ciągłe poszukiwanie optymalizacji. O tym, jak pełnić rolę wsparcia dla biznesu, opowiada Katarzyna Bolanowska, Talent Acquisition & Employer Branding Leaderka w HalfPrice. Pracowała dla marek takich jak HalfPrice, LPP, Allegro, Gemini Polska, Alior Bank czy Trenkwalder.

Z tego odcinka dowiesz się:

🔴 jak cele sprzedażowe łączą się z celami rekrutacyjnymi,

🔴 dlaczego w dziale HR organizacji retailowej pracuje się szybko,

🔴 jak i gdzie HR znajduje pracowników dla dynamicznie rosnącej sieci sklepów,

🔴 jak wygląda współpraca na linii HR-sprzedaż w dużej organizacji z sektora retail fashion.

Rozmowy możesz posłuchać także na Spotify.

Katarzyna Bolanowska to ekspertka z obszarów HR, EB oraz University Relations z 8-letnim doświadczeniem. Pracowała dla marek takich jak HalfPrice, LPP, Allegro, Gemini Polska, Alior Bank czy Trenkwalder. Współorganizatorka warszawskich spotkań EBMASTERS, ogólnopolskiej społeczności praktyków i pasjonatów employer brandingu.

To pierwszy odcinek nowego podcastu „ReTales”, który tworzymy w Tikrow. Rozmawiamy z ekspertami o kształtowaniu polityki personalnej, wskaźnikach HR czy zarządzaniu operacyjnym w firmach z sektora handlu detalicznego posiadających rozbudowaną sieć punktów sprzedaży i magazynów. Pytamy z jakimi wyzwaniami mierzą się na co dzień oraz jak wygląda ich rola w organizacji, aby dzielić się z odbiorcami wiedzą prosto od praktyków.

Odcinek dla tych, dla których leasing pracowników, outsourcing pracowników, wynajem pracowników tymczasowych jest zagadnieniem o charakterze profesjonalnym.

Chcesz dostawać powiadomienia o nowych odcinkach z wyprzedzeniem? Subskrybuj nasz newsletter

Marketing specialist

Podobne artykuły

arrow
Rekrutacja pracowników na produkcję

Rekrutacja pracowników produkcji a ich wynajem w 48h

Oszczędności, sięgające kilkuset tysięcy złotych w skali roku oraz możliwość pozyskania pracownika w 48h – to główne powody,...

arrow
Oferta agencji pracy tymczasowej warte uwagi

Oferta agencji pracy tymczasowej z aplikacją do zamawiania pracowników

Oferta agencji pracy tymczasowej z pracownikami do wynajęcia w 15 minut to coś dla Ciebie? W dynamicznym środowisku...

arrow
Optymalizacja kosztów zatrudnienia 2024

Koszty zatrudnienia pracowników w 2024 roku – kalkulator i optymalizacja

Firma, którą reprezentujesz szuka sposobu, jak zoptymalizować koszty zatrudnienia pracowników? Odpowiedź jest krótka: Tikrow i jej pracownicy natychmiastowi...