Jesteśmy Agencją Pracy Natychmiastowej™ z aplikacją mobilną do zamawiania pracowników.

 

Rewolucjonizujemy rynek HR dzięki aplikacji, która łączy firmy z pracownikami na godziny.
U nas firmy mierzące się z brakiem pracowników otrzymują dostęp do bazy ponad 160 000 osób gotowych do pracy „na już”. Z prostą i wygodną obsługą.

Jak pracujemy? Skutecznie.

I w dobrej

atmosferze.

 

Wszystkie osiągnięcia popieramy liczbami. Liczymy zrealizowane zlecenia. Mierzymy poziom zadowolenia z pracy. Konkret. Przyciągamy firmy, którym zależy na jakości. Tak wygląda zmiana w rekrutacji. I dzieje się teraz.

Działamy legalnie i dbamy o bezpieczeństwo

Weryfikujemy

zlecenia i badamy

jakość wykonania zadań.

Koordynujemy

współpracę i elektroniczny

obieg dokumentów.

Jesteśmy w kontakcie

z osobami szukającymi pracy

oraz z firmami.

Pomagamy

rozwijać się biznesom oraz osobom,

które wchodzą na rynek pracy.

Spełniamy wymagania

ustawy o zatrudnianiu pracowników

tymczasowych.

Dbamy

o bezpieczeństwo przetwarzanych

danych osobowych.

Sprawdź nas

Tikrow Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie jest agencją pracy natychmiastowej zarejestrowaną jako agencja pracy tymczasowej wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17700 oraz do rejestru przedsiębiorców

pod numerem KRS 0000699505.

Co jest dla nas ważne na co dzień?

 

Współpraca i pozytywne nastawienie. Pomagamy wchodzącym na rynek pracy, szukającym opcji na dorobienie. Pracodawcom zapewniamy rozwiązanie, gdy potrzebują wsparcia z dnia na dzień. Dla nas niemożliwe nie istnieje.

Natychmiast i na szeroką skalę

> 1 mln

przepracowanych godzin

> 20 tys.

aktywnych pracowników

> 300

zaopiekowanych klientów

O nas w mediach

Ze Wskaźnika Pracy Dorywczej przygotowanego przez agencję pracy natychmiastowej Tikrow wynika, że problem ustalania grafików w związku z brakiem pracowników ma prawie siedmiu na 10 ankietowanych przedsiębiorców.

Puls Biznesu

Warszawa, 04.12.2023

Wystarczy kilka kliknięć i masz dorywcze zajęcie. Albo pracownika, którego potrzebujesz na dzień czy kilka godzin. Twórcy Tikrow, pierwszej agencji pracy natychmiastowej, zachwycili pomysłem najbogatszego Polaka.

Forbes

Warszawa, 01.12.2023

Zatrudnienie przez typową agencję pracy tymczasowej to najczęściej konieczność pracy dla jednej firmy przez dłuższy okres trwania projektu. Inaczej sprawa wygląda z aplikacją Tikrow, która oddaje młodym zupełnie nowy wymiar zarabiania.

dlahandlu.pl

Warszawa, 28.11.2023

Eksperci Tikrow szacują, że w czasie Black Week sklepy potrzebują o 20 proc. więcej pracowników niż w innych miesiącach roku. Wakaty uzupełniają pracownicy dorywczy, którzy w wielu sklepach uzupełniają kadrę już niemal przez cały rok.

Super Biznes

Warszawa, 21.11.2023

Chcąc pracować tylko kilka godzin, dodatkowego zajęcia zarobkowego możemy szukać także w agencji pracy natychmiastowej. Jedną z nich jest Tikrow.

Strefa Biznesu

Warszawa, 28.10.2023

Popularności pracy dorywczej sprzyja rozwój nowych technologii, w tym aplikacji ułatwiających szybkie podjęcie i rozliczenie krótkoterminowych zajęć. Jedną z nich jest Tikrow.

Rzeczpospolita

Warszawa, 05.10.2023

Z badania Tikrow, aplikacji z ofertami pracy natychmiastowej, wynika, że 59 proc. studentów wyda na swoje utrzymanie w nadchodzącym roku akademickim od 1,5 tys. zł do nawet 3 tys. zł miesięcznie. 

Super Biznes

Warszawa, 16.09.2023

Jak wynika z danych Tikrow, aplikacji z ofertami pracy natychmiastowej, branża handlowa pod koniec lata coraz częściej wspiera się elastycznym zatrudnieniem.

Forbes

Warszawa, 23.08.2023

Dwa najczęściej obsadzane przez branżę handlową stanowiska to pracownik sklepu oraz magazynier. Tylko w lipcu br. liczba zleceń Tikrow dotyczących pierwszej profesji wzrosła aż o 170 proc. w porównaniu do tego miesiąca rok temu.

dlahandlu.pl

Warszawa, 22.08.2023

Tikrow, agencja pracy natychmiastowej, która w I półroczu zanotowała ponad dwukrotny (do 120 tys.) wzrost liczby osób gotowych zgłosić się do realizacji dorywczych zleceń rozliczanych na dniówki.

Rzeczpospolita

Warszawa, 02.08.2023

Sukces konceptu potwierdza fakt, że w przypadku ponad 80% zadań zleconych na platformie Tikrow, firmy znalazły pracowników w ciągu 24 godzin.

Infor

Warszawa, 27.07.2023

Firmy w Polsce chętniej sięgają po pracę natychmiastową, czyli elastyczne zatrudnienie poprzez nowatorską aplikację Tikrow. Dzięki niej firma może zlecać zadania w trybie projektowym (…).

Super Biznes

Warszawa, 24.07.2023

Eksperci Tikrow, aplikacji z ofertami pracy natychmiastowej, przygotowali zestawienie najlepiej płatnych zajęć tego lata. Na czele znajduje się pracownik magazynu.

Wiadomości Handlowe

Warszawa, 05.06.2023

Eksperci Tikrow, appki wykorzystywanej przez największych przedstawicieli branży retail w Polsce, policzyli jak oszczędzić ponad 50 mln zł rocznie, wprowadzając mieszany model zatrudnienia.

Gazeta Finansowa

Warszawa, 25.05.2023

Tikrow to pierwsza i jedyna w Polsce tak zautomatyzowana platforma do oferowania pracy, w której szybko i łatwo można pracę oferować i pozyskiwać.

Gazeta Wyborcza

Warszawa, 23.05.2023

Zaletą Tikrow dla pracowników powinna być swoboda i łatwość podejmowania pracy, co ma być proste jak zamawianie przejazdu Uberem.

Wyborcza.biz

Warszawa, 22.05.2023

Pracownik na wynagrodzenie nie czeka miesiąc, lecz maksymalnie 24h, co jako pierwsza w Polsce oferuje nowatorska aplikacja z dniówkami Tikrow.

dlahandlu.pl

Warszawa, 17.04.2023

Dzięki takiemu rozwiązaniu jak appka ze zleceniami Tikrow dziś można sprawdzić się w roli opiekuna klienta w sklepie odzieżowym, a jutro poznać tajniki pracy w magazynie (…).

Super Biznes

Warszawa, 12.04.2023

Aplikacja Tikrow pozwala pracować i zarabiać tylko wtedy, kiedy ma się taką potrzebę lub ochotę. Idea wydaje się świetna.

Business Insider

Warszawa, 19.02.2023

Z wewnętrznych danych agencji pracy Tikrow wynika, że handel, logistyka i produkcja będą w 2023 roku częściej zatrudniać pracowników „na godziny” niż na stałe.

pulshr.pl

Warszawa, 23.01.2023

Agencja Pracy Natychmiastowej Tikrow stworzyła ranking „Pierwsza praca Polaka – Top 10”. Okazuje się, że młodzi ludzie już nie zaczynają od pracy w handlu.

eska.pl

Warszawa, 16.12.2022

Eksperci Tikrow sprawdzili, które branże pod koniec roku zatrudniają najchętniej oraz ile płacą za dorywczą pracę. Ranking TOP5 (…) otwiera retail.

forbes.pl

Warszawa, 11.12.2022

Tikrow wyciąga pracowników z rękawa. To Uber wśród agencji pracy, który się rozpędza.

pb.pl

Warszawa, 14.11.2022

W spółkę Tikrow zainwestował Black Forest, fundusz inwestycyjny Michała Sołowowa (właściciela m.in. sieci Komfort). Tikrow to platforma pośrednicząca między firmami

dlahandlu.pl

Warszawa, 22.10.2019

Inny z najświeższych przykładów inwestycji w startupy to kooperacja tradycyjnego biznesu z młodymi innowatorami, czyli tzw. współpraca Dawida z Goliatem.

Rzeczpospolita

Warszawa, 22.10.2019

Black Forest, fundusz inwestycyjny Michała Sołowowa, zainwestował w Tikrow – platformę pośrednicząca między firmami poszukującymi elastycznych form zatrudnienia

Stooq

Warszawa, 22.10.2019