tikrow – o nas

 

Jesteśmy agencją pracy natychmiastowej.

Rewolucjonizujemy rynek HR. U nas firmy mierzące się z brakiem pracowników otrzymują dostęp do bazy ponad 100 tysięcy osób gotowych do pracy „na już”. Bez czasochłonnej rekrutacji. Z prostą i wygodną obsługą.

Jak pracujemy? Skutecznie.

I w dobrej

atmosferze.

 

Wszystkie osiągnięcia popieramy liczbami. Liczymy zrealizowane zlecenia. Mierzymy poziom zadowolenia z pracy. Konkret. Przyciągamy firmy, którym zależy na jakości. Tak wygląda zmiana w rekrutacji. I dzieje się teraz.

Działamy legalnie i dbamy o bezpieczeństwo

Weryfikujemy

zlecenia i badamy

jakość wykonania zadań.

Koordynujemy

współpracę i elektroniczny

obieg dokumentów.

Jesteśmy w kontakcie

z osobami szukającymi pracy

oraz z firmami.

Pomagamy

rozwijać się biznesom oraz osobom,

które wchodzą na rynek pracy.

Spełniamy wymagania

ustawy o zatrudnianiu pracowników

tymczasowych.

Dbamy

o bezpieczeństwo przetwarzanych

danych osobowych.

Sprawdź nas

Tikrow Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie jest agencją pracy natychmiastowej zarejestrowaną jako agencja pracy tymczasowej wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17700 oraz do rejestru przedsiębiorców

pod numerem KRS 0000699505.

Co jest dla nas ważne na co dzień?

 

Współpraca i pozytywne nastawienie. Pomagamy wchodzącym na rynek pracy, szukającym opcji na dorobienie. Pracodawcom zapewniamy rozwiązanie, gdy potrzebują wsparcia z dnia na dzień. Dla nas niemożliwe nie istnieje.

Natychmiast i na szeroką skalę

> 0,5 mln

przepracowanych godzin

20 tys.

aktywnych pracowników

300

zaopiekowanych klientów

O nas w mediach

Tikrow to pierwsza i jedyna w Polsce tak zautomatyzowana platforma do oferowania pracy, w której szybko i łatwo można pracę oferować i pozyskiwać.

Gazeta Wyborcza

Warszawa, 23.05.2023

Z wewnętrznych danych agencji pracy Tikrow wynika, że handel, logistyka i produkcja będą w 2023 roku częściej zatrudniać pracowników „na godziny” niż na stałe.

pulshr.pl

Warszawa, 23.01.2023

Agencja Pracy Natychmiastowej Tikrow stworzyła ranking „Pierwsza praca Polaka – Top 10”. Okazuje się, że młodzi ludzie już nie zaczynają od pracy w handlu.

eska.pl

Warszawa, 16.12.2022

Eksperci Tikrow sprawdzili, które branże pod koniec roku zatrudniają najchętniej oraz ile płacą za dorywczą pracę. Ranking TOP5 (…) otwiera retail.

forbes.pl

Warszawa, 11.12.2022

Tikrow wyciąga pracowników z rękawa. To Uber wśród agencji pracy, który się rozpędza.

pb.pl

Warszawa, 14.11.2022

W spółkę Tikrow zainwestował Black Forest, fundusz inwestycyjny Michała Sołowowa (właściciela m.in. sieci Komfort). Tikrow to platforma pośrednicząca między firmami

dlahandlu.pl

Warszawa, 22.10.2019

Inny z najświeższych przykładów inwestycji w startupy to kooperacja tradycyjnego biznesu z młodymi innowatorami, czyli tzw. współpraca Dawida z Goliatem.

Rzeczpospolita

Warszawa, 22.10.2019

Black Forest, fundusz inwestycyjny Michała Sołowowa, zainwestował w Tikrow – platformę pośrednicząca między firmami poszukującymi elastycznych form zatrudnienia

Stooq

Warszawa, 22.10.2019