FAQ

1

Czym jest zadanie?

Zadanie jest rodzajem pracy tymczasowej - jednorazową czynnością odbywającą się w danym dniu i trwającą maksymalnie 12h.
2

Co zrobić, aby dostać zadanie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się w naszym serwisie i po zalogowaniu wypełnisz kwestionariusz. To dzięki niemu, będziemy mogli potwierdzić Twoją tożsamość i poprawnie Cię rozliczyć po wykonaniu zadania. Do momentu, kiedy nie wypełnisz kwestionariusza, żadne z zadań nie będzie dla Ciebie dostępne.
3

Dlaczego nie mogę pobierać niektórych zadań?

Może się zdarzyć tak, że niektóre zadania oznaczone szarym kolorem będą dla Ciebie niedostępne. Są to zadania wymagające dodatkowych kompetencji. Jeśli je posiadasz, możesz je dodać, klikając na szarą ofertę i wybierając pole Dodania Kompetencji.
4

Czy widoczne stawki są kwotami "na rękę"?

Tak, wszystkie podane kwoty są kwotami netto, czyli „na rękę”
5

Kto odprowadza podatek od zarobionych pieniędzy?

My zajmujemy się wszystkimi formalnościami, w tym także opłaceniem podatków. Ty zarabiasz dokładnie tyle, ile pokazuje nasz serwis.
6

Jak mogę odzyskać zapomniane hasło?

Jeśli zapomniałeś swojego hasła- przejdź do strony logowania i kliknij w przycisk „zapomniałem hasła”. Wyślemy do Ciebie kod, dzięki któremu bez problemu zmienisz swoje hasło.
7

W jaki sposób mogę zmienić swoje dane lub skontaktować się z obsługą Tikrow?

Wszystkie pytania prosimy kierować:
- na adres e-mail – kontakt@tikrow.com
- listownie na adres Tikrow, ul. Kraszewskiego 32/4, 05-803 Pruszków
- telefonicznie +48 22 100 43 15
8

Ilu zadań w ciągu dnia mogę się podjąć?

Ilość zadań, które możesz zrealizować w ciągu dnia, nie może przekroczyć 12 godzin. Nie ma jednak określonej minimalnej czy też maksymalnej ilości zadań, którą należy zrealizować.
9

Zaakceptowałem/am zadanie, ale nie mogę pojawić się u klienta. Co wtedy zrobić?

Jeśli nie możesz pojawić się u Klienta, skontaktuj się z nami jak najszybciej.
- e-mail: kontakt@tikrow.com,
- FB: https://www.facebook.com/tikrowpl/
- Tel: + 48 22 100 43 15
10

Skany dowodu osobistego

Nie musisz nam wysyłać zdjęć dokumentów. Dokumenty możesz przedstawić nam do wglądu osobiście w naszym Biurze ul. Ignacego Kraszewskiego 32/4 Pruszków. Musimy zweryfikować Twoje dane aby mieć pewność, że wysyłane przez nas składki ZUS i zaliczki na US trafią do dobrej osoby 😊. Jeśli zależy Ci na czasie możesz zrobić nam zdjęcia dokumentów, które po weryfikacji usuwamy z systemu.