E-Mail:
kontakt@tikrow.com

Infolinia
22 100 43 15

O Tikrow w mediach

Subiektywnie o finansach

Z całą pewnością rynek pracy też zostanie zainfekowany „uberyzacją”. Z jednej strony coraz więcej prostych prac będą wykonywały roboty, a z drugiej – tam, gdzie roboty jeszcze nie są wystarczająco „sprytne” – ludzie wynajmowani na godziny. W Polsce nie ma jeszcze aż tak twardej konkurencji o klienta, jak na Zachodzie, więc nie ma tak ścisłej kontroli kosztów. Ale to przyjdzie. I wtedy elastyczność zatrudniania do prostych prac będzie miala znaczenie.

 

Handel Extra

Prostota rozwiązania wynika z łatwości publikowania zadań z jednej strony i nieangażującego (z punktu widzenia zleceniodawcy) sposobu rozliczania się z osobą, która podjęła się wykonania zadania.

 

Wiadomości handlowe

Taka forma zatrudnienia odpowiada szczególnie studentom oraz osobom pracującym na niepełny etat. Jednocześnie jest bardzo atrakcyjna dla wielu podmiotów, które w krytycznych momentach potrzebują wsparcia.

Subiektywnie o finansach

Szukasz zajęcia na kilka godzin? Aplikacje dające pracę "na chwilę" są już w Polsce.

 

wp.pl

Szukasz pracy na wakacje? Jest na to aplikacja

 

Antyradio.pl

Polska aplikacja pozwala flirtować z pracą na godziny

 

radiozet.pl

Wygodne szukanie pracy tymczasowej proponuje polska aplikacja Tikrow – wystarczy wybrać i zaakceptować jedną z ofert pokazywanych na ekranie smartfona.